baner_top


O zespole


Jesteśmy grupą pod nazwą "Kryters" istniejącą od wielu lat. Od zawsze kierownikiem zespołu jestem ja czyli: Grzegorz Rostkowski (Tel. 604790128)

- Wszystkie sprawy załatwiasz z jedną osobą która odpowiada "głową" za występ na twojej imprezie. Ja prowadzę całe wesele imprezę zabawy i odpowiadam na wasze zachcianki.

- Nie jesteśmy zespołem "LUDOWYM" ale mamy opracowane kilka kawałków i gdy mamy je zagrać na imprezie, przebieramy się w zależności od tego czy chcecie czy nie.

- Szanowny kliencie graliśmy już na tylu imprezach, że łatwo jest nas sprawdzić pytając znajomych właśnie o nasz zespół czyli KRYTERS. Proszę tylko nie pytać konkurencji!! :) Możesz też poczytać co napisali o nas inni w zakładce Opinie o nas

- Posiadam wiele kontaktów do kolegów z innych zespołów i mogę ich użyczyć bo my wszystkich imprez przecież nie zagramy. Niestety :(

- A na jakich instrumentach gramy? Oczywiście, że na najdroższych!
A na poważnie to łatwiej zapytać na czym nie gramy, ponieważ gramy prawie na każdym instrumencie. Potrzeba nam tylko kilka godzin prób i gramy co zechcesz i na czym zechcesz!

- Występujemy w składzie czteroosobowym z wokalistką.

Kliknij tutaj aby zobaczyć jak wyglądamy i poczytać informacje o każdym z nas. :)

Wszyscy śpiewamy i gramy. Zapraszam do zapoznania się z naszymi materiałami w zakładkach: Posłuchaj jak gramy!, Filmy oraz obejrzenia zdjęć w galerii.

Warto też śledzić informacje pojawiające się na stronie głównej. Dodaję tam to co nowego "stworzę" więc masz okazję posłuchać jak śpiewam. :)

baner_R1
baner_R2
baner_R3
baner_R4
baner_R5

Posłuchaj jak gramy!

© 2013 Grzegorz Rostkowski
Projekt i wykonanie strony: Grzegorz Świnarski (kliknij, aby dowiedzieć się więcej).
Strona została odwiedzona już:
razy
Dużo prawda?