O zespole


Jesteśmy grupą pod nazwą "Kryters" istniejącą od wielu lat.

Od zawsze kierownikiem zespołu jestem ja czyli:
Grzegorz Rostkowski (Tel. 604790128)

  •  Wszystkie sprawy załatwiasz z jedną osobą która odpowiada "głową" za występ na twojej imprezie. Ja prowadzę całe wesele imprezę zabawy i odpowiadam na wasze zachcianki.
  •  Nie jesteśmy zespołem "LUDOWYM" ale mamy opracowane kilka kawałków i gdy mamy je zagrać na imprezie, przebieramy się w zależności od tego czy chcecie czy nie.
  •  Szanowny kliencie graliśmy już na tylu imprezach, że łatwo jest nas sprawdzić pytając znajomych właśnie o nasz zespół czyli KRYTERS. Proszę tylko nie pytać konkurencji!! :) Możesz też poczytać co napisali o nas inni w zakładce Opinie o nas
  • Posiadam wiele kontaktów do kolegów z innych zespołów i mogę ich użyczyć bo my wszystkich imprez przecież nie zagramy. Niestety :(
  • A na jakich instrumentach gramy? Oczywiście, że na najdroższych!
    A na poważnie to łatwiej zapytać na czym nie gramy, ponieważ gramy prawie na każdym instrumencie. Potrzeba nam tylko kilka godzin prób i gramy co zechcesz i na czym zechcesz!
  •  Występujemy w składzie czteroosobowym z wokalistką.

 

Kliknij tutaj aby zobaczyć jak wyglądamy i poczytać informacje o każdym z nas. :)

 

Wszyscy śpiewamy i gramy. Zapraszam do zapoznania się z naszymi materiałami w zakładkach: Posłuchaj jak gramy!, Filmy oraz obejrzenia zdjęć w galerii.

 

Warto też śledzić informacje pojawiające się na stronie głównej. Dodaję tam to co nowego "stworzę" więc masz okazję posłuchać jak śpiewam. :)

image003.jpgimage006.jpgimage009.jpgimage005.jpgimage001.jpgimage008.jpgimage002.jpgimage004.jpgimage007.jpg